icon_widget_image ul. Południowa 27B, 71-001 Szczecin icon_widget_image +48 570 750 068 icon_widget_image biuro@gryfbud.eu

Zapraszamy do kontaktu!

Radisson Blu Międzywodzie

Zostań współwłaścicielem Radisson Blu Resort Międzywodzie

Nasza nieruchomość jest idealnie ułożona względem stron świata dzięki czemu wszystkie mieszkania będą dobrze naświetlone. Ponadto budynek współgra z okoliczną architekturą. Wszystkie mieszkania będą wykonane w standardzie deweloperskim. Duże powierzchnie lokali pozwoliły na wygenerowanie funkcjonalnych układów mieszkań. Mała ilość lokali połączona z dużą przestrzenią pozwoli czuć się swobodnie nawet dużej rodzinie z dziećmi. Osiedle będzie zamknięte i monitorowane. Ograniczony ruch samochodów. Nieruchomość położona w spokojnej dzielnicy przy cichej ulicy. Wokół zabudowa jednorodzinna, bliźniacza lub szeregowa. W pobliżu brak wielkich blokowisk i osiedli. Obecnie trwają ostatnie prace wykończeniowe wokół budynku oraz wewnątrz lokali. Przewidywany czas oddania to III Q 2025.

Apartamenty inwestycyjne nad morzem

Zachodnie wybrzeże to kwintesencja bałtyckiego klimatu. Bliskość kurortów nadmorskich, takich jak Dziwnów, Międzyzdroje, Pobierowo oraz Kołobrzeg czyni z Międzywodzia idealną bazę wypadową. Mnogość ścieżek rowerowych, gęsta sieć deptaków, niedalekie oddalenie przystani jachtowej oraz pola golfowego sprawiają, że amatorzy aktywnego wypoczynku będą zachwyceni każdą chwilą spędzoną w Międzywodziu. A leżący w niedalekiej okolicy od Międzywodzia – Woliński Park Narodowy, jest jednym z najchętniej odwiedzanych Parków Narodowych w Polsce. W pobliskich Międzyzdrojach warto natomiast zobaczyć Przystań Rybacką, Amfiteatr, Muzeum Muszli i Minerałów, Planetarium oraz powstałe w 2019 roku Oceanarium, a znajdująca się w Dziwnówku szkoła windsurfingu i kitesurfingu, zagwarantuje odpowiednią ilość adrenaliny.

Ekskluzywne centrum SPA&WELLNESS

Luksusowe wnętrza strefy SPA & WELLNESS zapewnią oderwanie od codzienności i sprawią, że wypoczynek nabierze zupełnie nowego wymiaru. Starannie skomponowana oferta zabiegów kosmetycznych oraz masaży będzie dostępna dla gości przez cały rok i pozwoli zapomnieć na chwilę o obowiązkach życia codziennego. Po intensywnym dniu, we wnętrzach saunarium, Goście znajdą ukojenie i wyciszenie.

Komfortowy wypoczynek nad Bałtykiem

Radisson Blu Resort Międzywodzie to nie tylko apartamenty inwestycyjne. To szereg atrakcji i rozrywek, czekających niemal za każdym rogiem. Rozbudowana infrastruktura rekreacyjna, wzbogacona została o strefę basenową, gdzie do dyspozycji gości oddane zostaną dwa baseny, w tym jeden zewnętrzny z pool barem. Amatorzy aktywnego spędzania wolnego czasu, mogą wybierać spośród wielu możliwości, jakie oferuje obiekt i jego otoczenie. Sąsiedztwo tras rowerowych pozwoli zaktywizować wszystkich członków rodziny, niezależnie od ich wieku. W niedalekiej odległości od kurortu znajduje się także pole golfowe oraz przystań jachtowa. Radisson Blu Resort Międzywodzie to obiekt idealny na rodzinne wakacje nad Bałtykiem.

Atuty

150 metrów od morza

SPA & Wellness

Ścieżki rowerowe

Wysoki standard wykończenia

Saunarium

Pole golfowe w okolicy

Bliskość zieleni

Kids room

Niedaleko przystań jachtowa

Strefa basenowa & Fitness

Restauracja hotelowa

Atrakcje turystyczne w pobliżu

Project Info