icon_widget_image ul. Południowa 27B, 71-001 Szczecin icon_widget_image +48 570 750 068 icon_widget_image biuro@gryfbud.eu

Zapraszamy do kontaktu!

GRYFBUD to firma o ugruntowanej pozycji Lidera wśród firm budowlanych realizujących generalne wykonawstwo.

Nasze doświadczenie w realizacji projektów budowlanych sprawiło, iż zdecydowaliśmy wprowadzić własne projekty deweloperskie. Naszym niewątpliwym atutem jest kompleksowość projektów – zakup gruntów, projekt architektoniczny dopasowany do infrastruktury oraz kompleksowa realizacja inwestycji. Nasze osiedla cechuje wysoka jakość. Staramy się, aby nasi klienci mogli mieszkać komfortowo. Już na etapie zakupu gruntu dobieramy lokalizacje gwarantujące realizację inwestycji z pełną infrastrukturą w przyjaznym otoczeniu.

NAJWYŻSZE STANDARDY Wiemy, jak ważną decyzją jest zakup nieruchomości, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli spokojni o zainwestowane przez siebie pieniądze. Stabilne zaplecze finansowe i własne generalne wykonawstwo pozwalają na sprawne realizowanie kolejnych inwestycji. Dzięki temu budujemy zaufanie, które procentuje.

Tarasy Krzekowo to nowoczesne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowane dla pełnego komfortu mieszkańców i ich gości. Inwestycja zlokalizowana na Krzekowie – cichej i spokojnej dzielnicy Szczecina, zapewniającej jednocześnie bliskość centrum. Osiedle Krzekowo-Bezrzecze, od wschodu graniczy z osiedlami Zawadzkiego-Klonowica i Pogodno, a od południa na wąskim odcinku graniczy z osiedlem Gumieńce. Projekt zakłada budowę osiedla mieszkaniowego składającego się z 40 nowocześnie zaprojektowanych budynków, w skład których wchodzi aż 80 dwupoziomowych apartamentów z przestronnymi tarasami.