icon_widget_image ul. Południowa 27B, 71-001 Szczecin icon_widget_image +48 570 750 068 icon_widget_image biuro@gryfbud.eu

Zapraszamy do kontaktu!

Kim jesteśmy? Gryfbud Sp. z o.o. Sp.k. to prężnie rozwijający się generalny wykonawca inwestycji budowlanych mieszkalnych i hal logistycznych m.in.  w: Szczecinie, Świnoujściu i Międzyzdrojach.

Poszukujemy:

• Generalny Wykonawca z Pomorza Zachodniego zatrudni INŻYNIERÓW BUDOWY
• Miejsce pracy: Szczecin, Świnoujście, Międzyzdroje
• Liczba wakatów: 2 Międzyzdroje

Zakres obowiązków

• wsparcie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych
• planowanie i koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców
• nadzór, weryfikacja m. in. w zakresie zgodności z projektem

• sporządzanie raportów, zestawień, przedmiarów, analiz, notatek ze spotkań itp.
• opracowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
• udział w spotkaniach i naradach koordynacyjnych

Wymagania:

• wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (ew. ostatni rok studiów) – Budownictwo, Architektura, Inżynieria
• doświadczenie zawodowe w budowlanym procesie inwestycyjnym po stronie Inwestora/Wykonawcy/Projektanta
• znajomość procesu budowlanego
• bardzo dobra organizacja pracy, ambicja i chęć do nauki,
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• znajomość programów pakietu MS Office, AutoCAD
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• przyjazną atmosferę w pracy (młody zespół)
• możliwość rozwoju zawodowego
• możliwe zakwaterowanie w pasie nadmorskim

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: s.kolodziejczyk@gryfbud.eu

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Gryfbud Sp. z o.o Sp.k. z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.