icon_widget_image ul. Południowa 27B, 71-001 Szczecin icon_widget_image +48 570 750 068 icon_widget_image biuro@gryfbud.eu

Zapraszamy do kontaktu!

Opis
Generalny Wykonawca z Pomorza Zachodniego zatrudni INŻYNIERÓW BUDOWY
Miejsce pracy: Szczecin, Świnoujście, Międzyzdroje
Liczba wakatów: 2
Zakres obowiązków:

  • wsparcie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych,
  • planowanie i koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców,
  • nadzór, weryfikacja m. in. w zakresie zgodności z projektem,
  • sporządzanie raportów, zestawień, przedmiarów, analiz, notatek ze spotkań itp.,
  • opracowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej,
  • udział w spotkaniach i naradach koordynacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (ew. ostatni rok studiów) – Budownictwo, Architektura, Inżynieria
  • doświadczenie zawodowe w budowlanym procesie inwestycyjnym po stronie Inwestora/Wykonawcy/Projektanta,
  • znajomość procesu budowlanego,
  • bardzo dobra organizacja pracy, ambicja i chęć do nauki,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość programów pakietu MS Office, AutoCAD,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę w pracy (młody zespół)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwe zakwaterowanie w pasie nadmorskim

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
prowadzonego przez Gryfbud Sp. z o.o Sp.k. z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29
sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.