icon_widget_image ul. Południowa 27B, 71-001 Szczecin icon_widget_image +48 570 750 068 icon_widget_image biuro@gryfbud.eu

Zapraszamy do kontaktu!

The View Darłowo

Hotelowe apartamenty inwestycyjne z widokiem na morze

Pięciogwiazdkowa inwestycja The View to budynek zlokalizowany w pierwszej linii brzegowej. Jednym z jego największych atutów jest lokalizacja, gdyż niewiele obiektów w Polsce może pochwalić się tak perfekcyjnym usytuowaniem i bezpośrednim sąsiedztwem piaszczystej plaży.Obiekt w swojej konstrukcji łączy wpływ nowoczesnej architektury z lekkością nadmorskiego klimatu, którą uzyskano dzięki dużej ilości przeszkleń. Tym sposobem uzyskano niemalże nieograniczony dostęp światła dziennego oraz panoramiczny widok na otaczającą budynek zieleń.

Darłowo – Twoje ulubione miejsce nad Bałtykiem

Każda pora roku nad morzem jest wyjątkowa, a okolice Darłowa oferują niezliczoną ilość rozrywek oraz sposobów na spędzanie wolnego czasu. Będąc w Darłowie warto odwiedzić Zamek Książąt Pomorskich, który od 1930 roku pełni funkcję muzeum średniowiecznej sztuki ludowej. W Darłówku- jednej z dzielnicy Darłowa- znajduje się port miejski, z którego można wybrać się na rejs statkiem wycieczkowym, a cumujące w porcie statki oraz jachty cieszą oko i zdumiewają spacerowiczów. Samo położenie obiektu The View w bezpośrednim sąsiedztwie plaży, a zarazem w niedalekim oddaleniu od infrastruktury miejskiej sprawia, że jest on idealną bazą wypadową niezależnie od rodzaju preferowanej aktywności. Bliskość jezior i morza zachęca do uprawiania wszelkich sportów wodnych, a z kolei infrastruktura rowerowa oraz nadmorskie deptaki kuszą spacerowiczów i wielbicieli dwóch kółek.

Atuty

Bezpośrednie sąsiedztwo plaży

Strefa basenowa i fitness

Wysoki standard wykończenia

SPA & Wellness

Nasłonecznione wnętrza

Restauracja hotelowa

Widok na morze

Atrakcje turystyczne w pobliżu

Project Info