icon_widget_image ul. Południowa 27B, 71-001 Szczecin icon_widget_image +48 570 750 068 icon_widget_image biuro@gryfbud.eu

Zapraszamy do kontaktu!

Seaside Garden

Seaside Garden Apartments & Wellness to najbardziej prestiżowe miejsce na mapie Świnoujścia.

Unikalny obiekt Seaside Garden zlokalizowany został w malowniczym otoczeniu zieleni parkowej, w cenionej Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia. Stylowa elewacja nawiązująca do obiektów klasycystycznych, podkreśla wysoką jakość i standard inwestycji. Projektanci uznanego szczecińskiego biura architektonicznego Archice zadbali, aby zarówno rozwiązania funkcjonalne jak i materiałowe odpowiadały wysublimowanym gustom klientów.

Fasada budynku została rozrzeźbiona przez zastosowanie pilastrów i gzymsów, podświetlonych oświetleniem zewnętrznym. W wachlarzu szlachetnych materiałów wykończeniowych można wymienić między innymi spieki kwarcowe oraz pozłacane detale obudowy schodów.

Zaprojektowany budynek wkomponowuje się w charakter przestrzeni miejskiej kurortu.

Seaside Garden to miejsce dedykowane osobom, które poszukując ciszy i relaksu w bliskim otoczeniu kojącej natury nie chcą zarazem rezygnować z komfortu i luksusu. Ten unikatowy projekt łączy w sobie wyjątkową lokalizację i dopracowaną koncepcję architektoniczną.

Dla wygody przyszłych użytkowników zaprojektowano dwupoziomowy garaż podziemny z windą samochodową. Przemyślane rozkłady apartamentów pozwalają na swobodną aranżację i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Do każdego lokalu przypisany jest minimum jeden balkon, natomiast do apartamentów w parterze przylegają prywatne ogródki.

Prestiż inwestycji jest podniesiony dzięki stworzeniu na dachu budynku wyjątkowej przestrzeni rekreacyjnej dla mieszkańców „residents only”. Będą mieli do swojej dyspozycji basen o wymiarach 4x11m z niesamowitym widokiem na morze oraz strefę wellness z dwiema saunami i jacuzzi. Uzupełnieniem strefy basenowej jest skybar z przestrzenią lounge.

W ramach inwestycji na najwyższym poziomie zaprojektowano dwa ekskluzywne apartamenty z prywatnymi tarasami. Penthouse typu Premium o powierzchni blisko 57 m2 ma dostęp do prywatnego jacuzzi, na wyższym poziomie tarasu.

Projekt jest odpowiedzią na oczekiwania Klientów, którzy oczekują ponadczasowej architektury, luksusu, bliskości morza i jednocześnie dyskrecji.

Atuty

Strefa rekreacyjna Wellness

Prywatny basen

Obiekt położony w spokojnej dzielnicy w bliskim sąsiedztwie morza

Apartamenty z balkonami

Wysokiej jakości windy

Miejsca postojowe zlokalizowane na kondygnacjach podziemnych obiektu

Winda dla samochodów

Lobby w strefie wejściowej do obiektu

Sufity podwieszane na wysokości 2,75 m od poziomu posadzki

Wysokiej jakości aluminiowa stolarka okienna o wysokich parametrach akustycznych

Apartamenty wentylowane mechanicznie i klimatyzowane

Rowerownia

Project Info